poniedziałek, 17 marca 2014

W mieście nie jest nudno, czyli notatka prasowa.

Hej!! Od pewnego czasu chodzimy (oczywiście chodzi o naszych przyjaciół - Bloggerów ;P) na warsztaty dziennikarskie. Tutaj, w tym wpisie, znajdzie się moja notatka prasowa, czyli to, co zadała nam pani, która je prowadzi. Miłego czytania, pozdrowienia dla wszystkich! ;*

W mieście nie jest nudno! 

Ferie zimowe 2014 w województwie dolnośląskim, napewno były udane. We Wrocławiu nie można było narzekać na nudę. W mieście organizowano konkursy, oraz oferowano liczne pomysły na spędzenie wolnego czasu. 

Możliwości było wiele. Gazeta Wrocławska rozdawała każdego dnia darmowe bilety do wybranych miejsc np. do Średzkiego Parku Wodnego, Zamku Książ, Aquaparku i wielu innych. Wystarczało tylko wysłać zwykłego SMS-a! Otwarto piękne lodowiska np. przy ulicy Toruńskiej w zespole szkół nr 14. Ceny biletów umożliwiających wstęp na baseny wrocławskie zmalały. Dużo ludzi z tego powodu wybierało się do nich, aby mile spędzić czas nad wodą. We Wrocławiu organizowano dużo koloni i pół koloni, aby wrocławskie dzieci nie nudziły się przed telewizorem lub komputerem. Ceny były także bardzo przyzwoite, więc rodzice maluchów mogli pozwolić sobie na opłacenie zimowych wakacji. 

Dzieci i rodzice napewno spędzili miło czas. Nie warto więc siedzieć cały czas w domu i się nudzić, gdy w mieście jest tyle wspaniałych atrakcji! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz